Zorganizuj swoje szuflady i półki jak profesjonalista

list Kategoria: Aktualności comment Komentarzy: 0 favorite Wyświetleń: 132

Przytłoczeni chaosem w szufladach marnujemy niewyobrażalną ilość czasu. Przekopując się przez szufladę, próbując znaleźć ubranie, które chcielibyśmy ubrać, być może nawet ryzykując spóźnienie do pracy lub na ważne spotkanie.

To prawda, od czasu do czasu możemy mieć szczęście i szybko uda się znaleźć nasze ulubione skarpetki, koszulkę lub parę spodenek gimnastycznych, ale można śmiało powiedzieć, że wielu z nas przez większość czasu nie ma tyle szczęścia.

Dobrą wiadomością jest to, że stworzenie stylowego systemu organizacji szuflad w komodzie jest łatwiejsze (i szybsze) niż myślisz. Naprawdę, te produkty można zamówić mniej więcej w czasie, który pierwotnie zajęło Ci znalezienie brakującej skarpetki. Zebraliśmy najlepsze wskazówki dotyczące porządkowania szuflad w komodzie. Przeczytaj na czym polegają te sztuczki i wybierz odpowiedni sposób dla siebie.

Jeśli chodzi o porządkowanie szaf z ubraniami, nasz cel jest zawsze ten sam: aby rzeczy były widoczne i dostępne. Ubrania powinny być odpowiednio poskładane, aby łatwiej zobaczyć, co masz! Dzięki temu odzież jest znacznie łatwiej dostępna. Możesz wtedy wyciągnąć jedno ubranie nie zakłócając ułożenia pozostałych. To uproszczony styl organizacji, który sprawia, że ubieranie się jest szybsze i przyjemniejsze. Polecamy korzystanie z rozkładanych przegródek do szaf i przegródek na bieliznę.

Wykorzystanie tego, co już się posiada, zamiast kupować coś nowego, aby podzielić przestrzeń szuflady. Na przykład używanie koszy i pudełek jako wkładów do szaf, szuflad i półek, które tworzą dodatkową organizację wewnątrz szuflady. Jest to również świetny sposób na oddzielenie od siebie różnych rodzajów odzieży – np. koszulek gimnastycznych, piżam, T-shirtów itp.

Posiadanie odpowiednich organizerów do szuflad robi ogromną różnicę! Gdy zacznie się używać przegródek do szuflad, nie ma odwrotu. Możesz użyć dowolnych pudełek, które masz w domu, ale jednolity wygląd wydaje się o wiele bardziej wykończony i pomaga w utrzymaniu porządku w szufladach.

Doskonałym rozwiązaniem w sytuacji gdy w półkach i szafach panuje już porządek lecz nie ma już miejsca na przechowywanie dodatkowych ubrań/rzeczy jest pojemnik pod łóżko. Zmieścić w nim można wiele przedmiotów zachowując przy tym estetyczny porządek w pomieszczeniu oraz łatwy szybki dostęp.

Mamy nadzieję, że te wskazówki zainspirowały Cię do rozpoczęcia porządkowania szuflad w komodzie! Nie znalazłeś jeszcze idealnych produktów do swoich szuflad? Możesz zobaczyć naszą pełną listę organizerów do szuflady w komodzie tutaj.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password