Dyski twarde i pamięci masowe

Dyski twarde do komputerów i laptopów - nie przepłacaj!

Biorąc pod uwagę fakt, że usługi tworzenia kopii zapasowych w chmurze są szeroko dostępne, a ceny konsumenckich dysków półprzewodnikowych spadają, niektórzy uważają, że czasy świetności dla dysków twardych zbliża się ku końcowi. Niemniej jednak technologie pamięci masowej <strong">dysków twardych nadal oferują wysoką wydajność i cenę.

Świadomi małego budżetu użytkownicy komputerów PC mają małe dyski SSD do systemu operacyjnego i głównych aplikacji, uruchamiające je w połączeniu z niedrogimi dyskami twardymi używanymi do przechowywania plików. Dyski hybrydowe cechują się tymi samymi funkcjami dzięki dyskowi półprzewodnikowemu SSD, który jest obudowany standardowym dyskiem twardym.

W przypadku domowych nośników danych i firm dysk twardy pozostaje miejscem przeznaczonym dla współdzielonych serwerów plików pamięci masowej i kopii zapasowych. Dyski przeznaczone do przechowywania sieciowego plików oraz systemów nadzoru wizyjnego oferują zoptymalizowaną wydajność tych systemów.

Dyski twarde SSD i HDD znajdziesz w sklepie market7.pl

W sklepie internetowym Market7.pl można kupić dyski twarde wewnętrzne oraz zewnętrzne. Nasza oferta podzielona jest także ze względu na technologię użytą w dyskach, czyli dyski SSD oraz HDD. Dodatkowo oferujemy obudowy i kieszenie do dysków a także stacje dokujące do dysków.