Tutaj jest 30 produktów.

Pokaż 1-24 z 30 sztuk

Aktywne filtry

Dyski twarde SSD

Czy na Twoim laptopie zabrakło miejsca na muzykę i filmy? Czy chcesz przyśpieszyć działanie Twojego laptopa?

Wewnętrzne dyski SSD są najlepszym sposobem zwiększenia wydajności laptopa. Dzięki szybkiemu skokowi technologicznemu, innowacje okazały się być obecnie codziennością. Należy w pełni docenić świat IT, który zawsze był w czołówce innowacji - jednym z nich jest pojawienie się wewnętrznych dysków półprzewodnikowych. Dyski półprzewodnikowe SSD są coraz bardziej popularnymi nośnikami danych i zapewniają podobną funkcjonalność jak tradycyjne twarde dyski (HDD). 

Mają one kilka znaczących zalet w porównaniu z dyskami HDD. Przede wszystkim dyski SSD są szybsze, jeśli chodzi o transfer danych. Oferują szybsze uruchamianie systemu startowego komputera i natychmiastowe transfery plików. Po drugie, dyski SSD zużywają mniej energii i są bardziej trwałe. W przeciwieństwie do dysków twardych, posiadają zintegrowane układy scalone jako pamięć do przechowywania danych i dlatego większość wewnętrznych dysków półprzewodnikowych jest odporna na wstrząsy. Po trzecie, wewnętrzne dyski SSD są lżejsze i cichsze. To jeden z powodów, dla których tak wiele laptopów będzie korzystać z dysków SSD jako pamięci masowej.

Szukasz niezawodnego wewnętrznego dysku półprzewodnikowego SSD, który spełni Twoje wymagania?

Nie udało Ci się znaleźć najlepszej ceny w innym sklepie? Jeśli tak jest, to znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszym sklepie Market7.pl znajdziesz najlepsze ceny wewnętrznych i zewnętrznych dysków SSD. Posiadamy w ofercie wszystkie największe marki, które cieszą się popularnością wśród najlepszych w swojej klasie produktów. Transcend, Samsung, ADATA, Seagate, Intel, Corsair, SanDisk, Kingston to jedne z najbardziej prestiżowych marek, które proponują swoją szeroką gamę produktów w Market7.pl. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej i będziesz mógł odebrać je bezpośrednio w domu.

Wewnętrzne dyski półprzewodnikowe dostępne w sklepie internetowym Market7.pl mają różne rozmiary pamięci masowej, w tym 32 GB, 64 GB, 80 GB, 120 GB, 128 GB, 240 GB, 250 GB, 250 GB, 256 GB, 480 GB, 500 GB, 512 GB, 512 GB, 1 TB i więcej. Wszystkie dyski SSD są wyposażone w szybkie przesyłanie danych, dzięki czemu kopiowanie lub przenoszenie filmów, muzyki i innych istotnych danych jest teraz znacznie łatwiejsze i szybsze. Dyski SSD są kompatybilne z różnymi laptopami firm takich jak Asus, Lenovo, Dell, Samsung, HP, Acer i innych.