Kingston Czytnik kart pamięci USB, MobileLite Wireless Flash Reader G3, SD, zewnętrzny, bezprzewodowy, biała

88,90 zł
Brutto
Bezprzewodowy czytnik Flash Kingston MobileLite G3Dzięki temu nowemu bezprzewodowemu czytnikowi kart Kingston nie musisz już nosić przy sobie kabli ani innych urządzeń do przesyłania danych. Gwarantuje transfer danych, zdjęć, muzyki ... z dysków...
Brak w magazynie

Koszt dostawy:
Gratis przy zakupach od 500 zł
Od 9,90 zł przy zakupach od 200-499 zł
Od 10,90 zł przy zakupach od 1-199 zł
 

Zakupy bez rejestracji w sklepie.

 

Średni czas dostawy 2-3 dni roboczych.

 

Zapłać: BLIK, Apple Pay, Google Pay.

 

Zwrot do 14 dni bez podania powodu.

Certyfikat Rzetelna Firma Płatności dotpay Płatności Przelewy 24

Opis

Bezprzewodowy czytnik Flash Kingston MobileLite G3

Dzięki temu nowemu bezprzewodowemu czytnikowi kart Kingston nie musisz już nosić przy sobie kabli ani innych urządzeń do przesyłania danych. Gwarantuje transfer danych, zdjęć, muzyki ... z dysków flash i kart SD na smartfony. Komunikacja między czytnikiem bezprzewodowym a smartfonem odbywa się za pośrednictwem sieci Wi-Fi, a także umożliwia komunikację z maksymalnie trzema urządzeniami mobilnymi jednocześnie. Nie musisz się martwić rozładowaniem baterii swojego telefonu smatrphone, ponieważ ten czytnik jest w stanie naładować baterię telefonu komórkowego nawet dwukrotnie.

Kingston MobileLite Wireless G3 ładuje smartfony i tablety szybciej z mocą wyjściową do 2 A. Dzięki w pełni naładowanemu MLWG3 możesz także dwukrotnie naładować swój smartfon *. Urządzenie jest wyposażone w baterię 5400 mAh i zapewnia bezprzewodowy dostęp do zawartości karty USB lub SD **. MobileLite Wireless Pro zawiera również 64 GB *** wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć o napędy USB i karty SD, a także ładować do 2,5x smartfonów za pomocą wbudowanej baterii 6700 mAh. Oba dyski są wyposażone w najlepsze w Japonii ogniwa akumulatorowe, które zwiększają niezawodność i trwałość urządzenia w porównaniu z jego konkurentami.

Dyski USB i karty SD są dostępne bezprzewodowo ze smartfonów i tabletów. Możesz łatwo zwolnić miejsce na dysku, tworzyć kopie zapasowe ważnych zdjęć, filmów, kontaktów i pozycji kalendarza oraz przesyłać pliki do nowego telefonu lub tabletu bez potrzeby korzystania z komputera. Oszczędzaj, ponieważ nie musisz płacić miesięcznych opłat za usługi w chmurze. MLWG3 i MLW Pro są wyposażone w gniazdo kart SD i port USB oraz są dostarczane z przejściówką microSD na kartę SD. MLWG3 i MLW Pro współpracują z urządzeniami Android, Amazon i iOS.

• Bateria zapasowa
• Łatwa kopia zapasowa urządzeń mobilnych
• Bezprzewodowy dostęp do dysków flash USB i kart SD ze smartfona
• MobileLite Wireless Pro dodaje 64 GB *** wbudowanej pamięci, którą można dodatkowo rozszerzyć o napędy USB i karty SD

* Na podstawie wewnętrznych testów iPhone'a 6 przy użyciu w pełni naładowanego MLWG3 / 64ER. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Żywotność baterii różni się w zależności od użytkowania i funkcji aplikacji użytkownika. Baterii nie można wymienić.
** Przechowywanie nie jest wliczone. Użytkownik musi zapewnić kompatybilne urządzenie pamięci masowej.
*** Część podanej pojemności pamięci flash jest używana do formatowania i innych funkcji i dlatego nie jest dostępna do przechowywania. Z tego powodu dostępna pojemność jest mniejsza niż pojemność wskazana na produktach. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Kingston Flash Storage Guide na kingston.com/flashguide.


DANE TECHNICZNE

* Obsługa: SD / SDHC / SDXC, microSD / SDHC / SDXC, standardowe napędy USB

* Wejścia: USB i SD

* Obsługiwane systemy plików: FAT, FAT32, NTFS, exFAT

* Interfejs sieciowy: Wi-Fi 2,4 GHz 802.11b / g / n i 5GHz 802.11ac

* Akumulator: do 11 godzin ciągłej pracy

* Bateria: litowo-jonowa 5400 mAh 3,7 v

* Temperatura pracy: 0

Szczegóły produktu

KYEM006BT0KG-LPS

Arkusz danych

Typ
Karty pamięci
Gwarancja
24
Jednostka wagi
kg
Specyfikacja
Czytnik kart pamięci

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii