Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Opaski sportowe

Technologia umożliwia śledzenie każdej minuty życia. Jednym z takich urządzeń, za pomocą którego można dosłownie śledzić wszystkie swoje ruchy i czynności jest śledzenie aktywności. Sklep Market7.pl posiada duży wybór urządzeń do śledzenia kondycji, które są starannie zaprojektowane do pomiaru czasu snu, kroków spacerowych, tętna, pulsu, kalorii spalonych, a nawet wysyłania powiadomień mobilnych.

Dzięki kompaktowej budowie i zintegrowaniu wielu funkcji śledzenia ruchu, te urządzenia są niezbędne dla każdego entuzjasty uprawiania fitnesu.
Stylowe opaski fitness z pulsometrem

Wybierz jeden z eleganckich i stylowych opasek fitness dostępnych online w sklepie internetowym Market7.pl Opaski te charakteryzują się eleganckim wyglądem przypominającym zegarek z kompaktowymi wyświetlaczami i przyciskami. Noś je wokół nadgarstka i śledzą każdą czynność, którą wykonujesz z dużą dokładnością.

Ich precyzyjna konstrukcja zapewnia, że są wodoodporne, odporne na deszcz i pot, dzięki czemu można je nosić przez cały dzień, niezależnie od tego, dokąd zmierzasz. Niektóre urządzenia śledzące aktywność są nawet wyposażone w wbudowany interfejs Bluetooth, dzięki czemu można przez cały czas utrzymywać połączenie ze smartfonami i odbierać połączenia, czytać powiadomienia, alarmy i przypomnienia.
Opaski sportowe mierzące aktywność fizyczną - renomowane marki

W naszym sklepie internetowym możesz kupić opaski mierzące aktywność fizyczną, aby śledzić swój codzienny stan sprawności fizycznej. Posiadamy w sprzedaży opaski sportowe takich renomowanych marek jak Fitbit, CurioCity, Holux, Generic, Adidas, Fila i Skytrack.