Tutaj jest 14 produktów.

Pokaż 1-14 z 14 sztuk

Aktywne filtry

Orbitreki

Ćwiczenia fizyczne pozwalają spalić tłuszcz w określonej części ciała, a przy pomocy orbitreka masz możliwość szybciej uzyskać zaplanowany efekt. Czym jest orbitrek? Jest to stacjonarne urządzenie do ćwiczeń, które symuluje ruchy chodzenia, biegania, treningu na pochyłości i nie tylko. 

Orbitrek to doskonały sposób na uzyskanie satysfakcjonującego treningu, zapobiegający kontuzjom spowodowanym przeciążeniem lub nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Znajdź odpowiedniego orbitreka dla Ciebie w sklepie internetowym Market7.pl

Orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne do ćwiczeń 

Korzystanie z orbitreka do personalnego treningu ma wiele zalet, ponieważ umożliwia regulację intensywności treningu, poprawia równowagę i zwinność, monitoruje tętno oraz umożliwia ćwiczenie zarówno dolnych jak i górnych partii ciała. 

W zależności od osobistych preferencji możesz kupić orbitrek magnetyczny lub elektromagnetyczny taki, jak H0103 firmy HMS lub H1708. Urządzenia te są wyposażone w komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu. Oprogramowanie komputerów w naszych urządzeniach do treningu osobistego gromadzą wszystkie dane dotyczące ćwiczeń oraz dostarcza niepowtarzalnych wrażeń przy pomocy map Google

W naszej ofercie posiadamy orbitreki w najniższych cenach , a jeśli szukasz najkorzystniejszej cenowo propozycji, to możesz filtrować nasze produkty na podstawie przedziałów cenowych. Skorzystaj z naszej oferty, kup orbitreka i rozpocznij swój trening z nowym orbitrekiem do ćwiczeń.