POWER BANK VERBATIM BEZPRZEWODOWY 10000MAH CZARNY

POWER BANK VERBATIM BEZPRZEWODOWY 10000MAH CZARNY

93,80 zł
Brutto
Dostawa 1-3 dni roboczych
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Średni czas dostawy do 2-3 dni roboczych

 

Płatność m.in.: BLIK, ApplePay, GooglePay

 

Bezpieczne płatności Internetowe bez prowizji

 

Zakupy bez konieczności rejestracji w sklepie

 

Komfortowy zwrot zakupów do 14 dni

  Certyfikat Rzetelna Firma wydany przez KRD

(Kliknij tutaj i sprawdź certyfikat)

Opis

Miej zawsze naładowane urządzenia
Bezprzewodowa ładowarka i powerbank typu 2 w 1 zapewnia 10 000 mAh mocy, co pozwala utrzymać energochłonne smartfony, tablety i aparaty naładowane przez cały czas. Dzięki certyfikacji Qi można ładować telefony obsługujące ładowanie indukcyjne Qi bez użycia przewodów — wystarczy położyć telefon na powerbanku i zacznie się on ładować. Potrzebujesz naładować więcej niż jedno urządzenie? Nie ma problemu! Bezprzewodowa ładowarka i powerbank typu 2 w 1 jest wyposażona w dwa porty USB do równoczesnego ładowania.

Zgodność
Ta ładowarka posiada certyfikację Qi i jest zgodna z telefonami obsługującymi ładowanie indukcyjne Qi. Termin Qi, wymawiany jako ÇHEE', znaczy po chińsku „krążąca siła witalna, a obecnie służy jako nazwa bezprzewodowego przekazywania mocy na krótkie odległości za pomocą ładowania indukcyjnego. Ta funkcja stanowi standardowe wyposażenie większości nowych modeli telefonów. W przypadku starszych modeli wymagane jest dodatkowe wyposażenie (np. obudowa) albo adapter do ładowania za pomocą ładowarki bezprzewodowej. Certyfikacja Qi obejmuje rygorystyczne testy pod kątem zgodności, bezpieczeństwa i niezawodności, a urządzenia noszące znak Qi muszą być zgodne z ustalonymi normami.

Sprawdzanie stanu akumulatora
Wybierasz się w długą podróż? Możesz sprawdzić naładowanie akumulatora powerbanku, naciskając przycisk wskaźnika akumulatora. Możesz łatwo zapoznać się ze stanem ładowania tego powerbanku. Podczas ładowania urządzenia miga dioda LED, a po jego zakończeniu dioda LED świeci się światłem ciągłym. Powerbank jest wstępnie naładowany i gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania; ładuje się go za pomocą wejścia USB Micro B (przewód USB-A do USB Micro B w zestawie).

Miej zawsze naładowane urządzenia i bądź online — zawsze zabieraj ze sobą powerbank Verbatim.

Szczegóły produktu

Z29433

Szczegółowe informacje

Opinie

chat Opinie (0)
Powiązane produkty ( 5 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password