POWER BANK VERBATIM BEZPRZEWODOWY 10000MAH CZARNY

  • Nowy
POWER BANK VERBATIM BEZPRZEWODOWY 10000MAH CZARNY
91,40 zł
Brutto
Miej zawsze naładowane urządzeniaBezprzewodowa ładowarka i powerbank typu 2 w 1 zapewnia 10 000 mAh mocy, co pozwala utrzymać energochłonne smartfony, tablety i aparaty naładowane przez cały czas. Dzięki certyfikacji Qi można ładować telefony...
Brak w magazynie

Koszt dostawy:
Gratis przy zakupach od 500 zł
Od 9,90 zł przy zakupach od 200-499 zł
Od 10,90 zł przy zakupach od 1-199 zł
  • Zakupy bez rejestracji w sklepie. Zakupy bez rejestracji w sklepie.
  • Wysyłka natychmiast po płatności. Wysyłka natychmiast po płatności.
  • Zapłać: BLIK, Apple Pay, Google Pay. Zapłać: BLIK, Apple Pay, Google Pay.
  • Posiadamy Certyfikat Rzetelna Firma. Posiadamy Certyfikat Rzetelna Firma.
  • Płatności Internetowe bez prowizji. Płatności Internetowe bez prowizji.
  • Zwrot do 14 dni bez podania powodu.
Zwrot do 14 dni bez podania powodu.
Certyfikat Rzetelna Firma Płatności dotpay Płatności Przelewy 24

Opis

Miej zawsze naładowane urządzenia
Bezprzewodowa ładowarka i powerbank typu 2 w 1 zapewnia 10 000 mAh mocy, co pozwala utrzymać energochłonne smartfony, tablety i aparaty naładowane przez cały czas. Dzięki certyfikacji Qi można ładować telefony obsługujące ładowanie indukcyjne Qi bez użycia przewodów — wystarczy położyć telefon na powerbanku i zacznie się on ładować. Potrzebujesz naładować więcej niż jedno urządzenie? Nie ma problemu! Bezprzewodowa ładowarka i powerbank typu 2 w 1 jest wyposażona w dwa porty USB do równoczesnego ładowania.

Zgodność
Ta ładowarka posiada certyfikację Qi i jest zgodna z telefonami obsługującymi ładowanie indukcyjne Qi. Termin Qi, wymawiany jako ÇHEE', znaczy po chińsku „krążąca siła witalna, a obecnie służy jako nazwa bezprzewodowego przekazywania mocy na krótkie odległości za pomocą ładowania indukcyjnego. Ta funkcja stanowi standardowe wyposażenie większości nowych modeli telefonów. W przypadku starszych modeli wymagane jest dodatkowe wyposażenie (np. obudowa) albo adapter do ładowania za pomocą ładowarki bezprzewodowej. Certyfikacja Qi obejmuje rygorystyczne testy pod kątem zgodności, bezpieczeństwa i niezawodności, a urządzenia noszące znak Qi muszą być zgodne z ustalonymi normami.

Sprawdzanie stanu akumulatora
Wybierasz się w długą podróż? Możesz sprawdzić naładowanie akumulatora powerbanku, naciskając przycisk wskaźnika akumulatora. Możesz łatwo zapoznać się ze stanem ładowania tego powerbanku. Podczas ładowania urządzenia miga dioda LED, a po jego zakończeniu dioda LED świeci się światłem ciągłym. Powerbank jest wstępnie naładowany i gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania; ładuje się go za pomocą wejścia USB Micro B (przewód USB-A do USB Micro B w zestawie).

Miej zawsze naładowane urządzenia i bądź online — zawsze zabieraj ze sobą powerbank Verbatim.

Szczegóły produktu

Z29433

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii