Witaj w Market7.pl - miejscu, gdzie bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas kluczowe.

Jako zaufany sklep internetowy, dbamy o to, abyś mógł z łatwością i pewnością nabyć produkty, które spełniają Twoje oczekiwania. Nasz zespół ekspertów nieustannie pracuje nad ulepszaniem naszej platformy, tak aby zapewnić Ci maksymalne zabezpieczenia podczas dokonywania transakcji.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo obejmuje:

Bezpieczne metody płatności: Akceptujemy tylko sprawdzone i renomowane metody płatności, takie jak karty kredytowe, przelewy bankowe oraz systemy płatności online.

Szyfrowanie danych: Korzystając z najnowocześniejszych technologii, szyfrujemy Twoje dane, aby chronić je przed nieautoryzowanym dostępem. Nasza strona jest również regularnie aktualizowana i testowana pod kątem luk w zabezpieczeniach.

Wsparcie klienta: Jeśli masz pytania dotyczące bezpieczeństwa lub potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu, nasi specjaliści ds. obsługi klienta są do Twojej dyspozycji.

Weryfikacja sprzedawców: Dążymy do tego, aby wszyscy sprzedawcy na naszej platformie byli godni zaufania. Przeprowadzamy weryfikację sprzedawców, aby zagwarantować, że oferują tylko autentyczne i legalne produkty.

Zapraszamy Cię do odkrywania asortymentu Market7.pl i przekonania się na własnej skórze, jakie to uczucie robić zakupy w 100% bezpiecznym i zaufanym sklepie internetowym.

Czy zakupy w sklepie Market7.pl są bezpieczne?

Sklep Market7.pl jest zabezpieczony w 100% certyfikatem SSL wystawiony przez COMODO CA Limited:

Certyfikat Positive SSL wystawiony przez COMODO CA

Certyfikat można sprawdzić klikając w zieloną kłódkę w pasku adresu przeglądarki:

Nagłówek strony z certyfikatem SSL

Czy bezpieczeństwo zakupów w sklepie Market7.pl jest potwierdzone przez niezależne serwisy?

Bezpieczeństwo strony została sprawdzona przez:

McAfee Site Advisor, testująca strony internetowe i wykrywająca problemy związane z bezpieczeństwem:

McAfee Site Advisor

Płatności Internetowych DotPay za pomocą których można dokonywać płatności w naszym sklepie są zabezpieczone certyfikatem Thawte i akceptowane przez organizacje VISA oraz MasterCard.

image