Ramki cyfrowe

Ramki cyfrowe do zdjęć: multimedialne | sklep internetowy market7.pl

Cyfrowe ramki do zdjęć zrewolucjonizowały sposób wyświetlania wspaniałych wspomnień. Możesz powrócić do niezapomnianych wakacji lub praktycznie na nowo zobaczyć zdjęcia ślubne, ładując najlepsze zdjęcia w stylowych cyfrowych ramkach dostępnych w Market7.pl.

Cyfrowe ramki multimedialne dla uchwycenia ulotnych chwil

Możesz również dodać osobisty akcent do swoich zdjęć, odtwarzając ulubioną muzykę w tle. Pokazy slajdów na 8-calowych wyświetlaczach o szerokości 8 cali i powyżej wyglądają bardzo realistycznie. Niektóre wysokiej jakości cyfrowe ramki do zdjęć odtwarzają prawdziwe kolory, zapewniając ostre obrazy. Podłącz urządzenie USB i odtwarzaj pliki audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Niektóre z tych ramek do zdjęć są również kompatybilne z kartami CF i SD. Znajdziesz w naszym sklepie również ramki z funkcjami takimi jak Kalendarz, Zegar, Alarm i Czas. Ramki do zdjęć obsługują prawie wszystkie popularne formaty plików graficznych, audio i wideo, w tym jpeg, mpeg, mp3 i avi.

Ramki cyfrowe znanych marek dostępne w market7.pl

Sklep Market7.pl z ramkami cyfrowymi, dzięki którym możesz wyświetlać wiele zdjęć jednocześnie. Dzięki możliwości powiększenia pamięci do pojemności 2 GB i większej, możesz przechowywać setki zdjęć w jednej ramce cyfrowej! Niektóre z tych modeli są wyposażone w pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu można łatwo przełączyć się na ulubione zdjęcia, muzykę lub wideo.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password