Ramki cyfrowe

Ramki cyfrowe do zdjęć: multimedialne | sklep internetowy market7.pl

4 0 4

Wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej

Cyfrowe ramki do zdjęć zrewolucjonizowały sposób wyświetlania wspaniałych wspomnień. Możesz powrócić do niezapomnianych wakacji lub praktycznie na nowo zobaczyć zdjęcia ślubne, ładując najlepsze zdjęcia w stylowych cyfrowych ramkach dostępnych w Market7.pl.

Cyfrowe ramki multimedialne dla uchwycenia ulotnych chwil

Możesz również dodać osobisty akcent do swoich zdjęć, odtwarzając ulubioną muzykę w tle. Pokazy slajdów na 8-calowych wyświetlaczach o szerokości 8 cali i powyżej wyglądają bardzo realistycznie. Niektóre wysokiej jakości cyfrowe ramki do zdjęć odtwarzają prawdziwe kolory, zapewniając ostre obrazy. Podłącz urządzenie USB i odtwarzaj pliki audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Niektóre z tych ramek do zdjęć są również kompatybilne z kartami CF i SD. Znajdziesz w naszym sklepie również ramki z funkcjami takimi jak Kalendarz, Zegar, Alarm i Czas. Ramki do zdjęć obsługują prawie wszystkie popularne formaty plików graficznych, audio i wideo, w tym jpeg, mpeg, mp3 i avi.

Ramki cyfrowe znanych marek dostępne w market7.pl

Sklep Market7.pl z ramkami cyfrowymi, dzięki którym możesz wyświetlać wiele zdjęć jednocześnie. Dzięki możliwości powiększenia pamięci do pojemności 2 GB i większej, możesz przechowywać setki zdjęć w jednej ramce cyfrowej! Niektóre z tych modeli są wyposażone w pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu można łatwo przełączyć się na ulubione zdjęcia, muzykę lub wideo.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password