Zestaw gamingowy Marvo CM-370

list Kategoria: GSM i komputery Data: comment Komentarzy: 0 favorite Wyświetleń: 120

Jeśli jesteś graczem i szukasz opłacalnej opcji, Marvo ma kilka świetnych przedmiotów w jednym zestawie, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Ten podstawowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebuje każdy gracz, mechaniczną klawiaturę do gier z podświetleniem RGB, mysz do grania w kolorach tęczy, stylowe słuchawki i schludną podkładkę pod mysz. Na pierwszy rzut oka opakowanie tego zestawu wydaje się raczej standardowe, jednak po chwili nie można powstrzymać się przed otwarciem go i rozpoczęciem rozpakowywania wszystkich fajnych przedmiotów w środku.

Po otwarciu uwagę skupia mechaniczna podświetlana klawiatura RGB dla graczy.

Chociaż mogła być wyposażona w dodatkowe przyciski, jest dobrze wykonana i ma świetny ogólny wygląd.

Mysz i podkładka pod mysz są na poziomie podstawowym, ale mają świetny wygląd. Jedyna wada myszy to, że nie ma żadnych bocznych przycisków, które byłyby bardzo przydatne w trybie wieloosobowym. Mimo tej wady ogólny wygląd myszy i podkładki pod mysz jest świetny.

Zestaw słuchawkowy ma wiele zalet. Wygląda stylowo i porządnie a jeśli chodzi o czystość dźwięku, można szczerze stwierdzić, że tam, gdzie brakuje mu basu, rekompensuje czystością dźwięku.

Podsumowując, zestaw startowy 4-w-1 do gier CM370 jest wart swojej ceny, a dzięki szerokiej gamie produktów Marvo mogą konkurować z niektórymi popularnymi markami dostępnymi na rynku.

Polecany przez nas Zestaw Gamingowy znajdziesz tutaj.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password